PODZIEL SIĘ

Jesień. Jest coraz chłodniej, a sezon koncertów pod chmurką już się zakończył. To znak, że imprezy przenoszą sie do klubów, albo… Do mieszań?

To coraz popularniejszy w Polsce sposób na posłuchanie muzyki na żywo siedząc wygodnie w nietypowym miejscu w wąskim gronie osób. Specjalistami od takich imprez we Wrocławiu są SOUNDMATE. I właśnie powracają z jesienną odsłoną koncertów.

tsar_2
fot. Paweł Rozmarynowski

Tym razem w akcji będzie można zobaczyć szczeciński, post-rockowy zespół TSAR, w zgrabny sposób wplatający w swoją muzykę elektronikę. Póki co na swoim koncie mają wydaną pierwszą EPkę (S/T), jednak powoli szykują się do wydania debiutanckiego, długogrającego krążka. A TSAR to nie tylko post-rockowa energia muzyczna i historie opowiedziane gitarowymi potyczkami. To również intrygujący wokal, który dla post-rocka jest dość nietypowym zagraniem. Jak poradzą sobie na małej powierzchni nadodrzańskich czterech ścian? Trzeba przekona się na własnej skórze.

A gdzie dokładniej? To tajemnica. Na pewno mieszkanie w jednej z kamienic wrocławskiego Nadodrza. Szczegółowe informacje o lokalizacji, zostaną przesłane drogą mailową do wszystkich uczestników w dniu koncertu. I na tym polega cały urok koncertów SOUNDMATE :)

W skrócie:

Termin: 28 listopada 2015r. / sobota / godz. 19:00
Lokalizacja: Nadodrze
Ilość miejsc: 70
Tax: 10 pln na bramce

Termin nadsyłania zgłoszeń: od 12.11.2015 r. do wyczerpania puli biletów. Potwierdzeniem uczestnictwa w gigu jest mail zwrotny. Zgłoszenia przesłane przed 12 listopada nie będą liczone.

Zgłoszenia i pytania: info@soundmate.pl

Więcej info: https://www.facebook.com/events/187010661634314/
Organizator: SOUNDMATE

  • :)

    świetne :)