PODZIEL SIĘ

Już tylko 2 dni pozostały do oficjalnej premiery (4 września) debiutanckiego longplaya „Traveller”. Do tej pory uprzywilejowani byli jedynie użytkownicy serwisu TIDAL, gdzie już teraz można posłuchać całego krążka.

Jak się zarzekałem, że nie wykupię konta na Tidalu to po odsłuchu singla „Przyjmij brak”, muszę się nienaturalnie przed tym czynem powstrzymywać!

Do tego, że każdy kolejny singiel, który serwują RYSY jest pozytywnym zaskoczeniem jestem już przyzwyczajony. Ale to co stało się w tym kawałku, to kompletny kosmos! Inny od dotychczasowych, pozornie prosta, ale bardzo rytmiczna i ciepła warstwa muzyczna wzbogacona została nie tylko cudownym głosem Justyny Święs (po raz kolejny czynimy głębokie pokłony z zachwytu), ale też męskim wokalem Piotra Zioła.  To zestawienie wypadło niezwykle korzystnie, tworząc zupełnie nową jakość RYS. Poza tym, chyba nie jestem w swoich odczuciach odosobniony, bo gdy czytałem przedpremierowe recenzje to widać po nich było, że to właśnie ten kawałek odbił się wśród ich autorów największym echem. Wielka szkoda, że premiera singla nie odbyła się chociaż miesiąc temu, wtedy nie mielibyśmy problemu z wybraniem tegorocznego „hitu lata”:) Jedno jest pewne, jeśli jakimś cudem wytrzymam i nie kupię dostępu do Tidala, to za 2 dni biegnę do Empiku:)