PODZIEL SIĘ

To był pierwszy plebiscyt na płytę roku w historii Regulatora! Był to dla nas bardzo dobry miesiąc i rok, pobiliśmy dotychczasowe rekordy i z dużą dozą optymizmu rozpoczynamy 2016. Wielu nowych czytelników do nas dołączyło, dostajemy wiele pozytywnych wiadomości odnośnie materiałów, które udostępniamy Wam na stronie. Coraz więcej słuchaczy dołącza też do nas w piątkowe wieczory – o 20:00 – na antenie Radia LUZ! Dziękujemy! 

Dość prywaty, przez ostatni miesiąc to Wy decydowaliście o ostatecznym kształcie zestawień w obu zaproponowanych przez nas kategoriach. Sprawdźcie zatem wyniki!

Kategoria #TOP 2015

ilość oddanych głosów: 838

W tej kategorii wybieraliście album, który zyska miano najlepszej polskiej płyty roku 2015. Zobaczmy, która produkcja najbardziej przypadła Wam do gustu!

Kategoria #HYPE 2015

ilość oddanych głosów: 905

Poniżej albumy, które walczyły o tytuł najciekawszego brzmienia / największego zaskoczenia roku 2015. Dodamy tylko, że najlepsza trójka walczyła o zwycięstwo praktycznie do ostatnich chwil, a różnice w ilości głosów były bardzo niewielkie! Sprawdźcie wyniki!

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

Co do nagród, które przygotowaliśmy dla Was w zamian za wzięcie udziału w głosowaniu – zwycięzców poinformujemy mailowo w weekend. Sprawdźcie wtedy swoje skrzynki!