PODZIEL SIĘ

Zbliża się koniec roku, pora zatem ocenić polskie wydawnictwa muzyczne, które ukazały się w 2015 roku. W tym celu wyselekcjonowaliśmy dla Was 16 krążków, które podzieliliśmy na dwie kategorie.

#TOP 2015

Te albumy to zdecydowanie najlepsze produkcje tego roku. Zarówno technicznie, jak i merytorycznie zostały dopieszczone w każdym calu. Często są to albumy dużych, znanych nazwisk, ale nie tylko. Te albumy zdecydowanie zostaną zapamiętane jeszcze na długie lata

#HYPE 2015

Krążki z tej kategorii to najciekawsze brzmienia 2015 roku. Są inteligentne, niebanalne i równie przebojowe, co TOPy. Robią szum, eksperymentują, idą pod prąd. Ale przede wszystkim ciekawią i mają niesamowity przekaz. Nie wpadają jednak do głównego nurtu, co zdecydowanie działa na korzyść ich muzyki.

#GŁOSOWANIE

Redakcja RGLTR.pl podzieliła te najlepsze albumy na dwie kategorie. Chcemy jednak, abyście to WY zdecydowali które albumy zasługują na miano najlepszych krążków 2015 roku.

Jest to banalnie proste. W każdej z kategorii wskażcie co najmniej jeden album, które według Was zasługuje na miano tego najlepszego. Nie ma górnego limitu ilości albumów, na które możecie oddać swoje głosy. Ponadto pozostawiając w głosowaniu swój adres e-mail bierzecie udział w losowaniu nagród! Formularz głosowania znajduje się poniżej.

Rozpoczęcie głosowania: 30.11.2015 godz. 12:00
Koniec głosowania: 3.01.2016 godz. 23:59
Wyniki zostaną ogłoszone na antenie Radia LUZ podczas audycji Regulator dn. 8.01.2016

#NAGRODY

Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu podając poprawny adres e-mail w formularzu głosowania. Do wygrania są:

 • Głośnik bezprzewodowy bluetooth SONY SRS-BTV5
 • Zwycięskie płyty CD z zestawienia płyt roku kategorii #TOP oraz #HYPE
 • Zaproszenia do restauracji oraz na wydarzenia kulturalne we Wrocławiu

Szczegóły odnośnie nagród będą podawane na bieżąco. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem adresu e-mail pozostawionego w formularzu.

 • http://maciejzdun.blogspot.com/ maciejzdun

  Żartujecie z tym zestawieniem? Słyszeliście coś o Drivealone albo Rycerzykach?

  • Marcin Tomaszewski

   1. Nie żartujemy:)
   2. Słyszeliśmy.
   W naszej ocenie wytypowane przez nas krążki, są najlepszymi w tym roku. Każdy ma prawo do innego zdania, to oczywiste – musisz pamiętać, że każdy portal prezentuje w jakimś stopniu subiektywne wybory swojej redakcji.
   Dlatego nie rozumiem oburzenia, niemniej mam nadzieję, że znalazłeś w zestawieniu coś co Ci się podoba.

   Pozdrawiam:)