PODZIEL SIĘ

Do tej pory mieliśmy przyjemność podziwiać jedynie wydane EPki i pojedyncze utwory Aurory. W końcu jednak możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zbliżającego się wielkimi krokami albumu długogrającego:

Z pewnością bardziej naturalny. Jest trochę elektroniki i mnóstwo nowych opowieści. Część z nich jest bardzo osobista. A część z nich bazuje na moich obserwacjach ludzi otaczających mnie. Wydaje mi się, że będzie nosiła tytuł „All my demons greeting me as a friend” – mówi Aurora dla portalu RGLTR.pl [WYWIAD Z AURORĄ TUTAJ]

Tymczasem wiadomo już coraz więcej szczegółów, dzięki specjalnej stroni promocyjnej poświęconej albumowi: http://demons.aurora-music.com/

Już wkrótce będzie można na niej podziwiać artworki związane z nadchodzącym wydawnictwem. Póki co znana jest już tracklista utworów z nowej płyty:

1. RUNAWAY
2. CONQUEROR
3. RUNNING WITH THE WOLVES
4. LUCKY
5. WINTER BIRD
6. I WENT TOO FAR
7. THROUGH THE EYES OF A CHILD
8. WARRIOR
9. MURDER SONG
10. HOME
11. UNDER THE WATER
12. BLACK WATER LILIES
DELUXE:
13. HALF THE WORLD AWAY
14. MURDER SONG (ACOUSTIC)
15. NATURE BOY (ACOUSTIC)
16. WISDOM CRIES

Kiedy zatem będziemy mogli spodziewać się nowego krążka?

Data jego wydania opóźnia się – nie zostanie on wydany przed styczniem przyszłego roku. Bardzo chciałabym wypuścić go natychmiast. Ale nie jestem jedyną osobą, która o tym decyduje. Podlegam pod trzy wytwórnie muzyczne i musimy wszystkie działania zsynchronizować. W Stanach Zjednoczonych, w Europie i w Norwegii. Stąd w grę wchodzi dopiero styczeń. – mówi Aurora.